lineOpcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Podnieś swój komfort życia: wymieniaj soczewki co 2 tygodnie

Jeśli męczy Cię codzienne wyjmowanie i pielęgnacja szkieł kontaktowych, zdecyduj się na soczewki dwutygodniowe. Dzięki nim nie tracisz niepotrzebnie czasu, codzienna pielęgnacja soczewek została tutaj ograniczona do minimum.

Budowa soczewek dwutygodniowych umożliwia ich bezpieczne i wygodne użytkowanie aż przez 14 dni. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnego materiału silikonowo-hydrożelowego nowej generacji, który utrzymuje długotrwałe nawilżenie powierzchni oka i wysoką elastyczność szkła.

Soczewki dwutygodniowe dostosowane do różnych potrzeb

Najważniejszą zaletą soczewek kontaktowych tego typu jest możliwość ich doboru do różnych wad wzroku. Można je stosować zarówno przy wadach sferycznych (dobierając odpowiednio moc soczewki), jak i w bardziej skomplikowanych przypadkach takich jak np. astygmatyzm.

Największą popularnością cieszą się modele soczewek Acuvue Oasis with HydraClear oraz Acuvue Oasys for Astifmatism. Jeśli szukasz produktu, który pozwoli Ci zapomnieć na dłużej o wymianie soczewek, lepszym wyborem będą miesięczne soczewki kontaktowe.

line do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl