Blog

line Nowoczesne metody badania wzroku
Nowoczesne metody badania wzroku

Często nam się wydaje, że skoro dobrze widzimy, to nie ma potrzeby umawiać się do okulisty i badać wzroku. Nic bardziej mylnego. Wczesna reakcja i leczenie, w tym rozpoczęcie noszenia okularów nieznacznie korygujących widzenie, mogą zdecydowanie opóźnić postęp pogarszania się naszego wzroku. Musimy wziąć pod uwagę, że obecnie większość z nas spędza wiele godzin dziennie przed monitorami, które pomimo najnowocześniejszych rozwiązań technicznych nie są obojętne dla naszych oczu.

czytaj całość »
line Czy soczewki kontaktowe szkodzą oczom?
Czy soczewki kontaktowe szkodzą oczom?

Wokół soczewek kontaktowych istnieje wiele mitów, które błędnie utwierdzają w przekonaniu, że soczewki kontaktowe są niebezpieczne dla oczu.  Najczęściej spotykany mit dotyczy nieprzepuszczalności powietrza do oka. Soczewki kontaktowe są bardzo cienkie, a najwyższej jakości materiały, z których są wykonane zapewniają dopływ tlenu do oczu. Tak naprawdę tylko sami jesteśmy w stanie sprawić, że soczewki zaszkodzą naszym oczom. Poniżej opisujemy najczęstsze błędy w używaniu soczewek kontaktowych.

czytaj całość »
line Jak dbać o soczewki kontaktowe?
Jak dbać o soczewki kontaktowe?

Soczewki to wygodna alternatywa dla okularów. Pełny komfort i bezpieczeństwo noszenia szkieł kontaktowych zapewnia ich odpowiednia i regularna pielęgnacja. Dowiedz się, w jaki sposób czyścić soczewki i co jest ważne, aby zachować prawidłową higienę.

czytaj całość »
line do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl