line

Klauzula zgody na przetwarzanie danych

Wypełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (OJ L 119, 4.5.2016, p. 1–88) chcemy poinformować, że realizacja wszelkich zamówień złożonych w sklepie internetowym www.soczewisko.pl oraz mailowo wiąże się z koniecznością przetworzenia Państwa danych osobowych. 

KLAUZULA INFORMACYJNA 
Od 25.05.2018r. obowiązuje europejskie rozporządzenie o ochronie danych osobowych zwane RODO. W związku z powyższym zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż: 
1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Zakład Usługowo-Handlowy "Optyk" Przemysław Wites z siedzibą w Katowicach przy ulicy Dębowej 42.. 
2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia/usługi. 
3. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji. 
4. Dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania zgody. 
5. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. 

Ponadto posiadają Państwo prawo do: 
- dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 
- wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawne; 

Podanie przez Państwo dane osobowe są warunkiem złożenia i realizacji zamówienia

line do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl