PRODUKT DNIA
POLECAMY

formeds

Płyn do soczewek EasySept Bauch + Lomb 360 ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 41,90 zł 41.90
ilość szt.
line dodaj do przechowalni
Ocena: line line line line line 2.4495
Producent: Bausch&Lomb
Kod produktu: 672A-640DE

line Opis

Płyn do soczewek EasySept Bauch + Lomb -  360 ml 

Specjalny system płynu z nadtlenkiem nie zawiera konserwantów i działa szczególnie przeciwbakteryjnie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jest idealny dla wrażliwych i alergicznych oczu. Nie podrażnia, nie szczypie i nie wywołuje łez. Doskonała wydajność, wysokiej jakości dezynfekcja z osadów białkowych i neutralizacja bakterii – to właśnie odróżnia Easysept płyn do soczewek od innych środków tego typu. Produkt zapewnia szczególną ochronę i komfort noszenia szkieł kontaktowych. Płyn świetnie sprawdza się do różnego rodzaju soczewek – nawet miękkich. Zapomnij o nadmiernej suchości oczu i soczewek. Wypróbuj i przekonaj się o wysokim komforcie noszenia doskonale nawilżonych i czystych szkieł kontaktowych, spróbuj sam!

Roztwór nadtlenku EasySept - dla wrażliwych oczu

Jednoetapowy system nadtlenkowy (3 procent) z katalizatorem platynowym jest idealny do czyszczenia miękkich soczewek kontaktowych. Nawet osoby o wrażliwych i alergicznych oczach korzystają z roztworu nadtlenku, ponieważ nie zawiera konserwantów. Soczewki są neutralizowane w ciągu sześciu godzin, a dzięki katalizatorowi pokrytemu platyną same w sobie.

Nie zawierają konserwantów - w przeciwieństwie do innych rozwiązań typu „wszystko w jednym”. W rezultacie produkty do pielęgnacji są szczególnie kompatybilne z wrażliwymi lub alergicznymi oczami.

Roztwory nadtlenku nie powinny dostać się do oka. Z tego powodu ważne jest, aby zneutralizować soczewki przed założeniem. W przypadku roztworu czyszczącego EasySept ten krok jest wykonywany: po prostu umieść soczewki kontaktowe w pojemniku zawierającym świeży roztwór nadtlenku EasySept. Dzięki katalizatorowi pokrytemu platyną w pojemniku na soczewki neutralizacja zachodzi sama - co zapewnia wysoki poziom przyjazności dla użytkownika. Po tym kroku (co najmniej cztery godziny) pozostanie niezachowany roztwór soli fizjologicznej - soczewki można stosować bezpośrednio. Ważne: Po otwarciu pojemnika ciecz należy wyrzucić.

 

Dodatkowy efekt czyszczenia roztworu nadtlenku EasySept!

Film łzowy w oku jest bardzo przydatny, ale także prowadzi do osadzania się na soczewkach kontaktowych. Białka lub tłuszcze przywierają do powierzchni soczewki przez tworzenie związków wapnia, pogarszając tym samym komfort noszenia.

Roztwór nadtlenku EasySept rozkłada takie związki wapnia między powierzchnią soczewki a białkami, zapewniając w ten sposób szczególnie czyste soczewki kontaktowe.

Producent : Bausch&Lomb Incorporated USA.
Upoważniony przedstawiciel : Bausch & Lomb Incorporated Irlandia.
Reklama prowadzona przez Bausch & Lomb Poland Sp. z o.o.

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.

UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ LUB ETYKIETĄ.

line Opinie o produkcie (1)

27 stycznia 2023

Produkt niezgodny z opisem. Po zastosowaniu instrukcji do produktu i zaaplikowaniu soczewki do oka, od razu zaczyna szczypać i robić się czerwone. Po wizycie u optyka i pokazaniu produktu z wielkim zdziwieniem stwierdził, że ten produkt nie powinien być w normalnej sprzedaży bo może ktoś zrobić sobie nim krzywdę. Płyn zazwyczaj zalecany jest przez lekarza w niektórych sytuacjach.

line do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl